Zapisz się na kurs filmowania i montażu.

ZAPISZ SIĘ NA KURS FILMOWANIA I MONTAŻU.

Zapisz się na Newsletter, abyś jako pierwszy dowiedział się o dostępności naszego kursu nad którym obecnie pracujemy z Krzysztofem Gonciarzem.

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

NASZE PRODUKTY

CYBERSKIN

29,90 

MONTAGE PACK 1.2

249,00 

Sale

LIGHT EFFECTS 1.2

129,00  99,00 

BURBANK PRESETS SILJE

149,00 

MATES & RATIO FRAMES

19,90 

DRONE LUTS

49,90 

KILAR LUTS

99,00 

30 PRZEJŚĆ & 50 DZWIĘKÓW

POZNAJCIE KILARA!

Od ponad 13 lat pracuję z kamerą. Zawsze stawiam na nowatorskość i naturalność. Często tworząc, kieruję się intuicją ale uważam, że wiedza techniczna jest konieczna by móc w pełni otworzyć się artystycznie.

Zapraszam na mój kanał “Mówi Kamera” do zobaczenia na Youtube! 😉

W ŚRODKU:

Wysokiej jakości nakładki nagrane na kamerze RED: 10 promieni świetlnych, 7 flar, 12 orbsów, 7 particularów, 6 pryzmatów, 5 tranglesów. Ponadto: 12 Ratio ramek, 4 vintagowe nakładki, 9 efektów VHS, 30 przejść z dźwiękami, 30 LUTÓW (KILARLUTS, REDCINEMA, ROYAL&SETUP, DRONELUTS, MONOCHROME), filtr zmiękczający, ruchy kamery, przejścia dłonią (greenscreen) i taśma 16mm z dźwiękami, Cyberpunkowe presety i luty oraz kolorwe bokehy.

Kupując MONTAGE PACKa otrzymujesz nieograniczony czasowo dostęp do pakietu, który jest aktualizowany i powiększany o nowe produkty. Gwarantuję 100% satysfakcji, ale jeśli uznasz, że paczka jednak Ci się nie przyda to 100% kwoty zwracamy do 7 dni od daty zakupu.

Adrian Kilar

BESTSELLER!

Ponad 1000 pobrań.

30 wysokiej jakości przejść nakładanych na klip lub na Adjustment Layer urozmaicą i poprawią Twoje filmy. Do tego dźwięki śmignięć, przelotów i taśmy 16mm nadadzą naturalnego efektu przejścia do kolejnego ujęcia. Polecam każdemu twórcy video. Prosta instalacja i czysta przyjemność z użytkowania. 

 

MÓWI KAMERA

Od dziecka uwielbiałem oglądać makingofy, backstage, behind the scenes i wszystko co było związana z produkcją filmu. Do dzisiaj nic się w tej kwestii nie zmieniło.

 

NAJNOWSZY


FILM NA

YOUTUBE!

KONTAKT

INSTAGRAM

@adriankilar

YOUTUBE

youtube.com/akilar

MAIL

kontakt@adriankilar.com